TRUMP DO 33 MILIARDE DOLLARE PER MURIN ME MEKSIKEN

bobi
Nga bobi January 20, 2018 12:40

TRUMP DO 33 MILIARDE DOLLARE PER MURIN ME  MEKSIKEN

TRUMP DO 33 MILIARDE DOLLARE PER MURIN ME MEKSIKEN

Por Shumer i ka ofruar , sipas tij, disa miliarde dollare, nuk thuhen 1 apo dy miliarde dhe kjo e ka nevrikosur Trump, i cili kerkon 33 miliarde dollare per nje projekt te shtrire ne 10 vjet.

Trump gjate fushates ka thene se Meksika do paguaje per murin, dhe ende vazhdon te thote se ata do te pagujane indirekt. Ai ka te drejte sepse me ndryshimet e NAFTA-s Meksika  do paguaje penallti te ndryshme sipas Trump

bobi
Nga bobi January 20, 2018 12:40
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*