IRANIANET NE STADIUM: VDEKJE DIKTATORIT.. SHQIPTARET NE STADIUM RROFTE FINO?!

bobi
Nga bobi January 17, 2018 21:53

NE NJE NDESHJE FUTBOLLI, STADIUMI NE IRAN, TIFOZET  KENDUAN NE KOR:”VDEKJE DIKTATORIT.”

DERI KETE JAVE JANE ARRESTUAR 8 MIJE VETE. NE STADIUMET SHQIPTARE PRITET TE KENDOJNE :RROFTE FINO DHE LSI-JA

bobi
Nga bobi January 17, 2018 21:53
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*