Rama eshte nje pervers i dhunshem ndaj grave e nje frikacak ndaj burrave!

bobi
Nga bobi February 28, 2016 12:20

Fondacioni KorabiNga Kastriot Islami

Rama, socialist? Ne asnje rast dhe asnjehere!
Rama, feminist? Kurre dhe as qe mund te imagjinohet!
Rama eshte nje pervers i dhunshem ndaj grave e nje frikacak ndaj burrave!
****
Sillni ne vemendje se cfare eshte shkruar e treguar per Ramen gjate kohes qe eshte person publik. Ekziston nje opinion i pergjithshem se Rama i ofendon dhe fyen grate ne menyre perverse e fjale te ndyra. Kur gra dinjitoze i qendrojne fyerjes dhe ofendimeve te tij, ai i dhunon, madje ne shume raste tenton qe dhunen e tij ta ushtroje ne menyre perverse.
****
Pyesni grate e familjes. Pyesni grate ne Bashki. Pyesni grate ne qeveri. Pyesni grate ne parti. Pyesni grate ne parlament. Pyesni grate ne rruge.
****
Argumenti se une kam marre 50 perqind gra ne qeveri, bashki, forume partiake, parlament eshte nje kunderargument apo nje mashtrim i madh…Nje mashtrim permes te cilit kerkon te maskoje kompleksin e perversit te dhunshem verbal e fizik ndaj grave. Dhe per te mbuluar kompleksin e dobesise e te frikacakut perballe burrave te cilet nuk i ofendon apo fyen lehtesisht dhe pamundesise per ti dhunuar ashtu sic dhunon grate…

bobi
Nga bobi February 28, 2016 12:20
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*