Rama takon Meten dhe i perulet perseri

bobi
Nga bobi February 16, 2016 12:14

Rama takon Meten dhe i perulet perseri

Screenshot_3-24

Kryeministri Rama dhe kryetari i Kuvendit Ilir Meta po zhvillojnë një takim në rezidencën qeveritare tek ‘Vila 30’, pak pasi Qeveri njoftoi për largimin e Shkëlqim Canit nga Ministria e Financave dhe emërimin në vend të tij të ministrit Arben Ahmetaj.

Takimi nisi në orën 13:00 dhe përveç ndryshimeve në kabinet, temë e diskutimit mund të jetë dhe reforma në drejtësi. Nuk dihet nëse Rama dhe Meta po bisedojnë për ndonjë ndryshim tjetër të mundshëm në Qeveri.

bobi
Nga bobi February 16, 2016 12:14
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*