pioneret e Dinamos

bobi
Nga bobi January 2, 2016 11:45

pioneret e Dinamos

Foto e rrALLE vojo malo

Meqenese po ngaterroheni po ju ndihmoj me emrat duke filluar nga siper majtas:
A.Spahiu; E.Konomi; A.Sinoimeri; M.Pekmezi; A.Gjermeni; E.Pollo; A.Jaho; V.Malo; F.Tafaj; poshte djathtas: Profesor Bert Saqellari; A.Dauti (Hazbiu); djali i profesorit Flori; A.Demeti; vajza e profesorit Miranda dhe djalit ne fund nuk ja mbaj mend emrin.

bobi
Nga bobi January 2, 2016 11:45
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*