Datlindja e gjyshes

bobi
Nga bobi January 1, 2016 14:30

Datlindja e gjyshes

1 janar. datelindja e gjyshes sime. Nuk e harroj kurre. Lindur ne Zhej te Zagorise dhe tash prehet ne Lushnje. Sa shume i thonin mos shko ne Burrel. E ajo merrte tren, autobus apo makina rasti dhe shkonte te vellai i saj ne Burgun e Burrelit. Stoike dhe fisnike der ne vdekje. Tipike e fisit Garuli dhe Markaj. E di qe me degjon. Edhe pse kam aq shume vite pa shkuar ne Lushnje..Por ket janar do shkoj…Thjesht nje tufe me lule..11880164_683559961788709_899045911_n

bobi
Nga bobi January 1, 2016 14:30
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*