Trump kerkon “JAVANKA” jashte Shtepise se Bardhe

bobi
Nga bobi March 3, 2018 12:47

Trump kerkon “JAVANKA” jashte Shtepise  se Bardhe

Trump ka kerkuar qe “Javanka” Jared dhe Ivanka te “shporren” nga Shtepia e Bardhe dhe ja kerkuar kete nder gjeneralit Kelly, i cili mund te hapoe doreheqjen .

Dhenderi medioker cifuti Kushner, arriti te mare 500 milione dollare kredi nga firma financiare me te cilet pati takime ne Shtepine e Bardhe, ndersa e bija ( injorante sipas Banon)  eka futur Trump ne nje hetim per bisneset  e paligjshme ne Kanada.

Pas tarifave te celikut dhe aluminit, pritet te jape doreheqje keshilltari i Ekonomise.

Kisinger riperseirit se ne Shtepine e Bardhe ka nje lufte me cifuteve dhe jo cifuteve.,

bobi
Nga bobi March 3, 2018 12:47
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*