Shtypi i shkruar , ka edhe vetem 10 vjet jete!( Ne Shqiperi edhe 250 vjet?!)

bobi
Nga bobi February 14, 2018 12:46

Shtypi i shkruar , ka edhe vetem 10 vjet jete!( Ne Shqiperi edhe 250 vjet?!)

New York Times CEO Mark Thompson, deklaroi se gazetat kane edhe 10 vjet jete. Nuk do kemi me shtyp te printuar , cdo gje dixhilate. Kjo nuk prek Shqiperine sepse tirazhet jane te vogla dhe Shqiperia eshte 250 vjet pas ne kohe.

bobi
Nga bobi February 14, 2018 12:46
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*