RUBIO: DUHET TA NDERTOJME MURIN!

bobi
Nga bobi January 17, 2018 14:52

RUBIO: DUHET TA NDERTOJME MURIN!

 

 

 

 

 

Rubio , ne nje interviste tha se :”Une besoj se duhet te ndertojme murin dhe  te rrisin sigurine ne aeroporte. Une mbeshtes mbylljen e llotarise per green card. Mendoj se duhet te marrin  njerez ne baze  te meritave, por  me baze vetjake jo vendesh.

 

bobi
Nga bobi January 17, 2018 14:52
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*