Messi: E respektoj Cristiano Ronaldon

bobi
Nga bobi March 3, 2016 11:55

Messi: E respektoj Cristiano Ronaldon

Messi: E respektoj Cristiano Ronaldon

“Cristiano dhe unë jemi profesionistë. Ne mbrojmë ekipet tona”,-tha Mesi.

Messi: E respektoj Cristiano Ronaldon

E respektoj Cristiano Ronaldon dhe kjo është e tëra, ka thënë për gazetën argjentinase “El Grafico” Lionel Messi, përballë Ronaldos lojtari më i mirë i kohës tonë, por sipas mendimit të shumicës, edhe i të gjitha kohërave.

“Cristiano dhe unë jemi profesionistë. Ne mbrojmë ekipet tona. Por, jemi rivalë në lojë. Asgjë më shumë se kaq. Ndonjëherë fiton ekipi im, ndonjëherë ekipi i tij. Ky është futbolli”, ka thënë Messi

bobi
Nga bobi March 3, 2016 11:55
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*