BESNIK ALIA: JA PSE IKA NGA EMISIONI TELEVIZIV

bobi
Nga bobi February 17, 2016 17:46

BESNIK ALIA: JA PSE IKA NGA EMISIONI TELEVIZIV

masakar-e-parkut

Urbanisti i njohur dhe këshilltar i opozitës ne këshillin e Bashkisë Tirane Besnik Alia ka arsyet pse u largu ne mënyre demonstrative nga emisioni opinion e Blendi Fevziut ne TV Klan ki ishte i ftuar ne një debat për ndërtimet ne parkun ne liqenit artificial te Tiranës. Ali ka zgjedhur profilin e tij ne fb për te sqaruar publikun për këtë largimin e tij  nga emisioni  .

Te nderuar miq, ne Opinion refuzova te isha pjese e një debati me plote pavërteta, imanipulime te publikut, dhe pseudo politike qe i mendon njerëzit kokrra misri. Një regjimi i vjen fundi kur sulmon njerëzit e dijes, profesionistet dhe qytetaret e vet. Sot nje qytetar shkon burg se meremeton çatinë. Kryebashkaku juaj ka filluar vet pa leje ne park e pret peme! Turp shëmti masakër! Ne ishullin e Montekristos vafte! Nesër do publikoj gjithë shkeljet e këtij rasti si detyrim ndaj qytetareve qe me kane çuar përfaqësues ne Këshill Bashkiak …

bobi
Nga bobi February 17, 2016 17:46
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*