Kodheli takon Lu: Kënaqësi të takohesh me përfaqësuesin e një vendi kaq mik si SHBA –

bobi
Nga bobi February 9, 2016 12:18

Kodheli takon Lu: Kënaqësi të takohesh me përfaqësuesin e një vendi kaq mik si SHBA –

mimi_kodheli_lujaaa

LU, parapergatit takimet e Kerrit, dhe mesa ai duket do takoje edhe ministren e Mbrojtjes. Takimi eshte bere ne zyren e ministres, pra eshte me kerkese te LU-se. C’fare do kerkoje Kerrym kesaj here nga Tirana? Por kerkesa paska lidhje me Mbrojtjen. A do ngrihen baza per strehimin masiv te sirianve?!

bobi
Nga bobi February 9, 2016 12:18
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*